- 07 Ekim 2023 - 20 Ekim 2023
- SERGİ SALONU
- Saat: 10:00
Etkinlik Hakkında
Şehirlerin ruhunu, yaşanmışlıkları ve özellikle İstanbul’un bana hissettirdiklerini resimlerime aktarmaya çalışıyorum. Kadıköy ise hiç kopamadığım, sokaklarında kendimi bulduğum, her eski binada yaşanmışlıkları hissettiğim ayrı bir dünya. Eski zamanlardan yakaladığım izleri resimlerime yansıtabilmek beni cezbediyor ve bu izler bu sergimin ana teması..